Ok.Nie piszmy scenariuszy....same się napiszą- na razie mamy korektę; PODKREŚLAM-KOREKTĘ a trend wzrostowy.Spokojnie i nie robić ruchów nie skoordynowanych, gwałtownych,przyłożyć do rozgrzanej głowy ..lodu.
Albo sprzedać i ...nie próbować się odegrać szybko!