Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,48 zł , zmiana od tamtej pory: -45,54%

Szykuje się...

Zgłoś do moderatora
Fantastyczna i dochodowa Spółka , która spokojnie bez wielkiego rozgłosu niedługo zacznie realizować swój przemyślany plan.Cena wartości akcji znacznie wzrośnie już przy pierwszej inwestycji a tych będzie bardzo wiele.Dlatego Spółka bardzo dobrze rokuje na przyszłość a cena akcji przez długi czas będzie wzrastać.Pozdrawiam cierpliwych Akcjonariuszy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
IMPERIO 3,39% 2,44 2021-11-26 15:25:41