Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,42 zł , zmiana od tamtej pory: -44,57%

Re: Szykuje się...

Zgłoś do moderatora
Ktoś kto dłużej jest na tej Spółce np. rok , dwa i dłużej być może się już przyzwyczaił do tego , że Spółka ta się nie rozwija i oscyluje na niskim poziomie kursu 1-2 zł i nie wyobraża sobie , że to jest już zupełnie inna Spółka. Akcjonariat , który ją zakupił posiada doświadczenie , kontakty a przede wszystkim pomysły i ogromne pieniądze na inwestycje.Przecież już sam fakt , że główni Akcjonariusze kupując wszystkie akcje w " hurcie " po 2 -2,5 zł , czyli płacą znacznie więcej za 1 akcje niż ona kosztowała rok temu na rynku to muszą mieć konkretny plan by na niej dobrze zarobić.Ja kupowałem akcje prawie na samym początku Spółek już prowadzonych przez ten Akcjonariat ( SNG-0,05gr- dziś 0,20 gr , JRH 2 zł- dziś 12 zł ) i wiem , że Ich spółki się wciąż rozwijają.Dlatego też dzisiejszy kurs za rok czasu będzie abstrakcją.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERIO 6,06% 2,45 2021-12-06 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.