Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,30 zł , zmiana od tamtej pory: -45,58%

Re: Szykuje się...

Zgłoś do moderatora
blablabla kółko wzajemnej adoracji:-)) naganianie na kupno pod farmazony rodzące się w wybujałej wyobraźni ich twórców; 20 złotych ?????? buahahahaha będziecie mieli 20 złotych ale bez 1 zera; tam jest miejsce tego śmiecia; mądrzy już dawno posłuchali i to coś sprzedali a twardogłowi siedzą i marzą o wielkiej fortunie; już niedługo będziecie sprzedawali pkcem 1 przez drugiego; radzę więc pozostałym zamknąć i zapomnieć póki jest to koło 4pln bo już za chwile już za momencik ARMAGEDON; czekam z niecierpliwością jak poleje się krew:-))))))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERIO 3,54% 2,34 2021-12-01 15:53:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.