czasu na ten badziew walor miał cztery kolejne sesje spadkowe opuszczam okret pozostało mi juz 7600 akcji po 1000 wywalam i zapominam o tej perełce na długo szkoda czasu i pieniedzy zawsze ten sam scenariusz trzy wzrosty i 10 spadków i tak w koło i znowu 19 beda wzrosty potem tydzien spadków SYF SYFSYF SYF SYF SYF SYF SYF