Dnia 2016-10-14 o godz. 08:46 ~BYŁY napisał(a):
> czasu na ten badziew walor miał cztery kolejne sesje spadkowe opuszczam okret pozostało mi juz 7600 akcji po 1000 wywalam i zapominam o tej perełce na długo szkoda czasu i pieniedzy zawsze ten sam scenariusz trzy wzrosty i 10 spadków i tak w koło i znowu 19 beda wzrosty potem tydzien spadków SYF SYFSYF SYF SYF SYF SYF SYF
Co z tobą? Dlaczego nie wywalasz tych swoich 7600 akcji po 1000? Przecież z ta spółka to SYF SYFSYF SYF SYF SYF SYF SYF.