Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  289,50 zł , zmiana od tamtej pory: -0,86%

Sword & Shield Simulator do obserwacji

Zgłoś do moderatora
Po tygodniu gra wskoczyła na globalną wishlistę. Jest to 248 gra grupy tam obecna. Rok temu o tej porze było ich tam 203 (po tym jak wskoczył wtedy Urbek, który swoją drogą w przyszłym miesiącu będzie mieć premierę). Co dodając w międzyczasie 42 premiery z globalnej wishlsity w ostatnich 12 miesiącach oznacza, żę przybyło ich tam 87 (prawie 43 procent).
https://www.youtube.com/watch?v=pg7SNRm7GVc
W roku 2020 było w sumie 25 premier z gw. W 2021 wzrosło do 34. W tym roku na razie było 20 takich premier co powinno przełożyć się na okolice wspomnianych 42 do końca roku. W przyszłym roku obstawiam przekroczenie średnio jednej premiery na tydzień, czyli wynik powyżej 52.
Powiecie i co z tego skoro nowych hitów w tym roku brak (choć Animal całkiem udany według mnie), a rok temu to zaskoczył (nie licząc CMS21) praktycznie tylko GSS (w dodatku jako gra z pogranicza grupy PLW)? Zgoda choć nie do końca (Tenants EA czy Prepper także nieźle zarobiły). Co prawda ja też oczekiwałem, że będzie lepiej ale i tak dzięki temu, że w zdecydowanej wiekszości są to tanie gry ich koszty zwracają się w ciągu kilku dni/tygodni lub w najgorszym wypadku miesięcy (patrz wczorajsze info o zwrocie Motorcycle od P2Chill), a następni już tylko zarabiają to efekt skali przekłada się na rosnące od 6 lat zyski operacyjne PLW.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PLAYWAY 3,61% 287,00 2022-09-26 16:49:45