Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  289,50 zł , zmiana od tamtej pory: -3,28%

Re: Sword & Shield Simulator do obserwacji

Zgłoś do moderatora
No właśnie musisz obstawiać, bo w sposób bezczelny wrzucają kolejne trailery nie informując przy tym, które z projektów wrzuconych są produkowane.

Trzeba to powiedzieć jasno i wyraźnie. Niektóre spółki zależne po prostu przedstawiają nieprawdziwe informacje a mówiąc dobitniej kłamią o stanie produkcji swoich tytułów. Kostowski albo nie ma żadnej kontroli nad tym co tam się dzieje, albo jej nie chce mieć. Efektem są przypadki typu polyslash, gdzie inwestorzy stracili swoje pieniądze (bazując na oficjalnych komunikatach wydawanych w espi).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLAYWAY -1,58% 280,00 2022-09-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.