Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  290,00 zł , zmiana od tamtej pory: -1,72%

Re: Sword & Shield Simulator do obserwacji

Zgłoś do moderatora
A ile jest trupów które wiszą na tej wishliscie od ponad dwóch lat ?
Ogólne pytanie ile gier z tej wiary jest w produkcj, bo przecież prezes na takie pytania nie odpowiada. Łaskawie postuluje czekać, aż wydane zostanie demo co ma być oznaką, że gra jest faktycznie w produkcji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLAYWAY 2,89% 285,00 2022-10-05 10:11:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.