Dnia 2016-10-05 o godz. 06:17 ~swissNY napisał(a):
> juz dawno nie czytalem forum na ktorym juz tak wycisnieta cytryne starja sie jeszcze przerobic na dzem.
> w kazdej duxxpexxreli doszukujecie sie ..wlasciwie..deski ratunku.
> Kibicuje tym w szczegolnosci ,ktorzy rzuca dzis na rynek te pare setek tys.zeby pokazac tym sprzedajacym niewdziecznikom kto tu rzadzi
> Boze..zmiluj sie
lemingu jak zwykle potrafisz sie "wbic" z postem w odpowiednim momencie :))))