inwestorzy w podziece za tak dobre info spuscili kurs o kolejne 2 % razem juz chyba ze 30 % poszło ale jest coraz lepiej a kurs spada i spada i spada infa sie sypia a wraz z nimi wasz kurs za niedługo rozbijecie 20 i bedzie 19xx potem 10 xx i potem zgasza swiatło jak nikt tego nie kupi hi hi jutro -7 %