oby te wasze przepowiednie się spełniły, bo jestem na dwucyfrowym minusie
choć nie wiem czy to info jest takiej wielkiej wagi aby kurs ruszył do góry
to że produkcja miała ruszyć to było wiadomo z poprzedniej informacji
ale to tylko takie moje pesymistyczne przemyślenia;)