Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  332,00 zł , zmiana od tamtej pory: 71,69%
Pewnie spotkaliście się tu z wynurzeniami pewengo pana, który podaje sie za lekarza ze Szwajcarii pracującego w dwóch szpitalach, prawnika i eksperta od spraw wszelakich. Jego hobby jest zaś posądzanie adwersarzy o bycie "wieśniakiem", prowincjinalnym prokuratorem, czy zwolennikiem PiSu, co jak sądze ma tylko podkreślić światowość i elkowencję ww.
Warto wiedzieć, że to nadzwyczajny w świecie mitoman - sprawa rypła się, gdy wyszło na jaw, że mimo pracy w dwóch szpitalach, w każdym swoim "pokoju" w pracy ma otwarte forum bankiera, które stale śledzi i komentuje.

Radzę uważać i nie wierzyć w żadne jego słowo.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

https://www.bankier.pl/forum/temat_re-wiadomosc-usunieta-przez-moderatora,32756817.html
Polecam cały wątek, sprawa wyjaśnia się pod koniec

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VIGOSYS -1,72% 570,00 2020-09-24 10:19:05
2020-09-18
Korekta raportu bieżącego 21/2020
2020-09-17
Wybór biegłego rewidenta
2020-08-28
Wyniki finansowe
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.