Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,15 zł , zmiana od tamtej pory: -49,16%

super spólka

Zgłoś do moderatora
jw nie ma tutaj ofe, funduszy i reszty dziadostwa. Jest tylko Don i spekuła, a cena możemy ją ustalić np na 70 zetai tego się trzymać!!!!
Tylko mi nie wariować z kupowaniem, bo zawieszą do Nowego Roku. Można kupować, ale tak jak Columbus.to znaczy z głową. Jutro sam dokupię jakieś drobne 3 tyś sztuk tego papiera. Damf może być lepszy od niejednej kryptowaluty, ale to moje prywatne przemyślenia. Jutro zobaczycie od rana moje zlecenia, wszystkie kupno w ilościach poniżej 500sztuk. PO co wam to piszę trochę się zapedziłem. Już kilka dni temu ne efe polecałem kupno tego papiera, taki miałem sen.
 
  • super spólka Autor: ~dziadek
  • Re: super spólka Autor: ~Ja

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DAMFINW 0,00% 2,11 2020-12-28 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.