ale wy się wszyscy stresujecie, przed chwilą weszli goście z funduszu po 160zł za akcje. Na pewno weszli na ładne oczy nic nie wiedząc i nic nie widząc bo przecież czemu nie. Z ostatniej konferencji można wywnioskować, że chętnych mają i kalibrują urządzenia, chętnych nie ubywa przez obsuwą (olaboga 2-miesięczną). A to i tak nie ich jedyny projekt. Spadnie jeszcze trochę trudno, jak wzrośnie to na całego.
Oczywiście, że trzeba mieć świadomość dużego ryzyka na tej spółce, więc jak ktoś nie jest gotowy na takie ryzyko to niech lepiej wyjdzie i pójdzie na coś bezpieczniejszego..
Pozdrawiam