jakbyś przeczytał co napisałem to byś zrozumiał. Nigdzie nie napisałem że styczeń 100000ZŁ!!! Bardzo bym się ucieszył gdyby tyle było. Cormay nie Cormay, ktoś wyłożył kasę i to nie małą co w moich oczach uwiarygadnia spółkę a nie odwrotnie. Napisałem również, że nie jest to spółka bez ryzyka i wdg mnie ryzyko jest większe niż na innych, ale również wiąże się to z większym zwrotem jeżeli wypali. Nie rozumiem natomiast strasznej paniki i wszelkiej maści naganiaczy to w dół to w górę. Z ostatniej konferencji wynika nie mniej nie więcej, że idą w dobrą stronę mimo obsunięcia terminów co mnie nie dziwi bo to Biotech i przy okazji całe zamieszanie z Covidem które przeciąga pracę...