Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Steinhoff: Nigdy nie mieliśmy tylu konfliktów

Zgłoś do moderatora
www.money.pl/gospodarka/australijski-pozew-przeciw-polsce-steihoff-nigdy-nie-mielismy-tylu-konfliktow-6648786968464256a.html

I dobrze prawi Pan Steinhoff - nie tylko konflikty z inwestorami zagranicznymi ale też krajowymi jeszcze dojdą! Wszystko w swoim czasie. W moim przekonaniu akcjonariusze Idei odzyskają pieniądze z przeprosinami. Żeby tylko Skarbowi Państwa starczyło kasy, bo dług publiczny to już prawie 1,5 bln zł ( zresztą NBP w razie czego dodrukuje na odszkodowania ).

Swoją drogą to ile Polska za rządów PIS ma spraw w TSUE? Bo ja już się naprawdę pogubiłem - jeśli ja, człowiek unikający konfliktów jestem na tyle wściekły na PIS za bezprawne wywłaszczenie mnie z akcji to nic dziwnego, że mają tyle konfliktów - w kraju ze względu na w mojej ocenie utratę niezawisłości części sędziów może i powygrywają te ważne dla nich sprawy ale za granicą niestety wyroki Sądów będą niezależne od Partii Rządzącej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.