Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,32 zł , zmiana od tamtej pory: -79,83%

Sprzedaż BEE

Zgłoś do moderatora
Przyglądam się sprzedaży na platformach internetowych i gra sprzedaje się cały czas po kilkadziesiąt sztuk miesięcznie , czy to na allegro amazon na ebayu nie ma jak zweryfikować ilości . Więc wierze że wynik będzie dobry myślę że kilka tysięcy to w samej Polsce się sprzedało więc zabawię się we wróżbitę i stawiam że 50 tyś będzie sprzedanych do raportu .Skoro zwróciły się koszty przy premierze to myślę że drugie tyle się do tej pory sprzedało więc kolejne 5mil do przodu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VARSAV -1,68% 0,47 2026-06-25 13:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.