Prawda jest taka, że nikt nie wie jaki jest wpływ koronawirusa na kurs tej spółki. Varsav to jeszcze nie TSG ani 11Bit, gdzie widać wyraźnie jak wielu jest chętnych do zakupu tych przecenionych teraz akcji. Oni mają stałą sprzedaż albo mogą się pochwalić renomą. Varsav jest spółką bez fundamentów, która jeszcze oficjalnie nic nie sprzedała. I w przypadku ogólnej bardzo złej sytuacji na rynku w ogóle, akcjonariat spekulacyjny w pierwszej kolejności pozbywa się właśnie takich akcji. Rzuca na oślep byle czym i ucieka w panice. Jeżeli ten serial z wirusem będzie się niekontrolowanie rozkręcał to nic nie uchroni gamingu przed spadkami. Mogą sobie ciąć stopy w stanach jeszcze 3 razy, GPW to jest bananowy rynek a o marnosci najlepiej świadczy sytuacja na wig20. Dopóki spółka nie pokaże wyników sprzedaży będzie na łasce spekulantów.