Bee już w większości rozegrane na kursie. Podbitki pod raport nie widać a czasu nie zostało dużo, choć przy takim rynku ciężko o wzrosty. Aria to jeszcze wiele kwartałów, a teksty o wznowieniu pracy na ArKicker brzmią jak kolejne ubieranie. Zobaczymy czy będą jakieś konkretny na konferencji czy tylko kolejne obietnice.