Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Sprawiedliwości stanie się zadość !

Zgłoś do moderatora
Ten co sie pod emnie podrzywa, myśli, że jak sie zarejestrował to jest mną... bu ha ha ha ha !!!!
ale ja mam wam do powiedzenia jedno: NIC nie usprawiedliwia ZŁODZIEJSTWA ! Miałem prawo zainwestować SWOJE nikomu nie ukradzione pieniądze gdzie chciałem. Jakbym kupił obligacje spółki produkującej broń to też powinni mnie okraść bo popieram zabijanie?! Co za obrzydliwa,pokrętna logika złodzieja dla wytłumaczenia swojego przestępstwa !
To co spotkało tutaj akcjonariuszy to zasłużona kara za to co zrobliliście innym i czorty grzeją juz dla was smołę w kotłach bu ha ha ha ha !!!!!!!!!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.