Forum Giełda +Dodaj wątek

sprawdzone prognozy

Zgłoś do moderatora
Nasz spółka tak jak pisałem wcześnie powoli do góry trochę za szybko ale poziom 10 zł -11zł będzie testowany a jak przekroczy 11zł to do końca roku ma szanse nie na 15 zł ale nawet do19zł.
Ważne aby spokojnie podchodzić do informacji i nie dać się tym którzy zauważą spółkę po czasie i za wszelką cenę będą chcieli mieć ją w swoim portfelu a przy okazji będą zaniżali kurs aby kupić tanio ale taniej już nie będzie.
Spółka w przyszłym roku jak zakończy dobrze finansowo rok może przynieść wielokrotne zyski.
Pozdrawiam wytrwałych na tej spółce.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CNT 0,00% 13,40 2020-12-03 16:35:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.