Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,80 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Sprawa poboczna

Zgłoś do moderatora
Kolezanki i Koledzy,
idac za sugestaia jednego z kolegow z porozumieniamidas,
skladamy doniesienie do prokuratury o mozliwosci popelnienia przestepsta manipulacji kursem oraz dostepu do informacji poufnej przeciwko instytucjonalnym. Poprosimy rozmiez aby KNF zbade te kweste , bo jedno jest pewne - zaufanie spoleczne zostalo mocno nadszarpniete praktykami majacymi miejsce na GPW.
Jak tylko napisze pisma rozesle je wg listy dystrybucyjnej oraz zamieszcze na forum.
Jest to sprawa poboczna majaca na celu zrobienie odpowiedniej atmosfery wokol zachowan inwestorow instytucjonalnych oraz instytucji finansowych wydajacych rekomendacje.
Pozdrawiam

PS. Ze wzgledu na olbrzymie znaczenie spoleczne , poprosimy prokuraturie generalna w osobie ZZ o kuratele nad ta bulwersujaca sprawa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIDAS -1,82% 0,80 2016-05-24 02:00:00