Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Spoza gór i rzek

Zgłoś do moderatora
www.youtube.com/watch?v=uqHhdnv0CDw

Znacie to, Moi Ukochani Pisowcy?

Ta piosenka oznacza, że w latach II wojny światowej ci co walczyli za Polskę po wschodniej stronie są tak samo wartościowi jak Ci co walczyli po zachodniej stronie. Nadal nie potrafię zrozumieć skąd w Was tyle nienawiści i chęci dzielenia Narodu?

A znacie tą piosenkę Gintrowskiego jak za roznoszenie ulotek miał dostać 10 lat wyroku?
www.youtube.com/watch?v=FcjhFU__3fo

Chcecie naprawdę tam się zbliżyć? Do tego systemu, który minął i przegrał?
  • Spoza gór i rzek Autor: ~Mike75

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00