Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  45,60 zł , zmiana od tamtej pory: -12,94%

Sposob na sypacza

Zgłoś do moderatora
Jeśli chcesz kupić akcje i wspomóc jsw w wybiciu w gore kupuj tylko pakiety akcji 53 i 133 wystawione na sprzedaż. To są akcje funduszu który zaniża kurs zlecenia pojawiają się i na kupnie i na sprzedaży. Kupuje je żeby później wywalać i tak w kółko. Jeśli będzie mu zabierali akcje ze sprzedaży będzie musiał kupować je drozej

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -3,27% 39,70 2023-05-30 17:02:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.