Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  46,15 zł , zmiana od tamtej pory: -3,81%

Re: Sposob na sypacza

Zgłoś do moderatora
Ciekawostka, pamietacie sytuację na Lotosie gdy był za 2X(były reko na 0 xDD) i trolle na forum straszyły ze to "śmieć"(warto zobaczyć co się później działo z kursem), wtedy tamci akcjonariusze wykombinowali coś takiego... wystawili swoje akcje wysoko(np 70, czyli prawie x3 tyle ile wynosił kurs), przestali kupować akcje a po prostu ustawili się ze zleceniem kupna na nieco niżej niż wynosił kurs(np. Kurs byl 25, a oni mieli bardzo dużo zleceń na 24- nie pamiętam dokładnie), pojawiło się bardzo dużo ofert kupna na jednym poziomie.

A że ci co dolowali wtedy kurs tak naprawdę nie chcieli oddawać tyle akcji to musieli zmienić taktykę. Tam to wtedy podziałało, taka ciekawostka o której powiedział mi dawny znajomy. Myślę że fajna historia coś w stylu walki Goliata z Dawidem tyle że na gieldzie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 1,00% 44,39 2023-09-28 17:02:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.