Forum Giełda +Dodaj wątek

Spójrzmy prawdzie w oczy...

Zgłoś do moderatora
Piszcie co chcecie,ale nasz akcjonariat mówi sam za siebie i niby mamy napisane jaki jest ff choćby na portalu bankiera ,ale w gruncie rzeczy pomijając nasz "grubszy" akcjonariat jest naprawdę bardzo mały !
Udziałowcy w spółce akcyjnej Odlewnie S.A. banki:
16,91 % Bank Handlowy w Warszawie S.A.

9,45 % Fortis Bank Polska S.A.

6,31 % Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. w Warszawie

4,19 % ING Bank Śląski S.A.

MY 34 % około tego co jest na rynku.


Patrząc zaś i sugerując się wskaźnikami np.ceny do wartości księgowej jest ona zmienna zależnie od wartości księgowych ,a raport za III kwartał już niebawem i nie da się zaprzeczyć ,że nie zmieni to faktu ,że razem z nim zmienią się i wskaźniki.
Inna sprawa ktoś sugeruje się wskaźnikami - co powiecie o spółkach na wigu20 w takim razie ? Zaś ceny oczywiście są jakie są...


Jakie wnioski ? - cena 5 zł jak najbardziej możliwa do osiągnięcia i nikt nie wmówi mi ,że nie opłaca mi się trzymać akcji Odlewni Starachowice !

Ja inwestuje długoterminowo i interesuje mnie sam potencjał wzrostów spółki i jej możliwości własnego rozwoju ,a traderom nie mówie nigdy nie ,ale jak ktoś chce zarobić na tym co zamroził na koncie maklerskim zamiast na lokacie to napewno żadna teoria tradera się nie sprawdzi - jeśli tak to niech mi któryś udowodni ,że jest inaczej ,że jeśli spółka fundamentalnie ma podstawy by się rozwiać to na giełdzie nie będzie rosnąć !


p.s. Dla tych co wypisują różne farmazony i gadają od rzeczy - kupujcie akcje spółek,które znacie i jesteście pewni w co wchodzicie ,a nie tylko dlatego bo "rośnie" albo "kolega kolegi powiedział ,że warto wejść" . Z takim podejściem nie jeden stracił już na giełdzie majątek ,a inni niestety na nim zarobili ,a dlaczego ? Bo sugerowali się bardziej naiwnością niż tylko samą spółką na jakiej tak pogrywali- zarabianie na giełdzie to jak budowa domu ,aby dom stał długo i pięknie wyglądał musi mieć solidne fundamenty.

Pozdrawiam tych co trzymają od 1 zł , 2 zł i czekają na liczbę dwucyfrową za akcje naszej spółki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ODLEWNIE 0,00% 8,74 2023-02-07 16:14:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.