Forum giełdowe spółki ODLEWNIE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ta umowa na pociski miała być do lipca to chyba ~Odlewnik 1 2026-06-23 16:39
tak jak brali na ukrytym nad 22 czy 23 tak oddają pod 20 technik-at 2 2026-06-22 14:40
Potencjalny klijent. ~12882944 8 2026-06-22 12:35
Flaga zasięg 26 ~Hhh 12 2026-06-21 18:53
22.3 non stop ukryte K technik-at 20 2026-06-19 15:57
Ropczyce spólka INNOWACYJNO-inżynieryjna(SAFE?) C/WK 0,37 ~ROPCZYCE 2 2026-06-17 09:44
Zalety technologii ADI. ~52638543 3 2026-06-11 15:48
Ofe cos jeszcze ma czy zaczynamy hiperbole? maxswinger 14 2026-06-11 11:54
Jaką cenę podpowiada wam wyobraźnia? ~Łośsuperktoś 12 2026-06-08 09:21
Pierwsze pieniądze dla firm. ~52638543 1 2026-06-05 16:12
Ropczyce spólka INNOWACYJNO-inżynieryjna ~ROPCZYCE 1 2026-06-02 14:54
Ale zwała, naiwniacy nabrani po 21 ~curka__rybaka 10 2026-06-02 13:36
Kontrakt czy jakieś info w drodze? ~hehe 2 2026-06-02 12:00
SAFE = HSW + Odlewnie ~MaRa 16 2026-06-02 11:09
13,5 mld na zakup amunicji. ~52638543 4 2026-05-31 12:40
Blokada kursu ~Hhh 7 2026-05-28 14:53
Odlewnie i Bowim moi faworyci ze stalówki ~Olo 8 2026-05-28 09:42
SAFE podpisany więc kierunek —> południe ~curka__rybaka 29 2026-05-27 08:38
1kw rewelacja plus 30% z Niemiec ~John 8 2026-05-11 15:07
Ło mater; kurs ODL ponad + 100 % / nie całe 0,5 roku. ~iknac 4 2026-05-08 07:28
Flaga w zwisie, marsz kierunek południe ~curka__rybaka 2 2026-05-07 13:22
kanał - górne ograniczenie na 20 - jak miną to kierunek górne technik-at 6 2026-05-05 16:19
Dywidenda ~Odlewniak 9 2026-05-05 09:28
Nagon Ci wyjaśni dlaczego nie ma ataku na 126 zł ~curka__rybaka 4 2026-05-02 11:24
Po takich wynikach naganiacze cicho ~curka__rybaka 4 2026-04-30 11:38
Bowim na etapie Odlewni z grudnia. 100% w kilka miesięcy ~Wiki 6 2026-04-24 10:23
BARDZO DUZY ~INWESTOR 2 2026-04-19 10:17
Urosło pod nic spadnie jak nic,ale miło było przytulić ~Poszły 3 2026-04-16 16:35
155mm ~curka__rybaka 2 2026-04-15 15:01
Rajd przed nami ~MARTIN 1 2026-04-14 10:47
[x]
ODLEWNIE 5,26% 20,00 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.