Kolego - Twojego wpisu (jak i kilku innych na tym forum) po prostu nie rozumiem. Kogo Ty chcesz obarczyć odpowiedzialnością za to co się dzieje ??? forum ??? Ty nie masz swojego rozumu? wchodzisz z pieniędzmi, jak myślę ciężko zarobionymi, i słuchasz przypadkowych w dużej mierze anonimowych osób co do sposobu dysponowania nimi ??? weź i zastanów się co i gdzie piszesz ..... Nie usprawiedliwiam nikogo ani nie piszę, że tam można robić jak niektórzy tutaj ale z drugiej strony nie potrafię znaleźć usprawiedliwienia dla ludzi takich jak Ty.... To nie jest miejsce do nauki, jak chcesz się czegoś dowiedzieć o sposobie, metodach inwestowania, grze na giełdzie etc to idź na autoryzowane studia, kursy, zapłać doradcy, a nie pytaj na forum i potem miej pretensje, że ten czy tamten to czy tamto napisał....