rak oczywiście jest bardzo ważny , ale ja myślę że ten drugi projekt ma większe szanse na to że z niego będą niedługo przychody i zyski. myślę o " płynie " do transportu i przechowywania narządów . prace są bardziej zaawansowane , on już w zasadzie istnieje , trzeba go przebadać na zwierzakach jak pokazywał prezes na slajdach.
jak to się uda to pierwszym klientem będzie armia i to pewnie nie nasza.
a wtedy z kursem hulaj dusza piekła nie ma .