Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Skarga do NSA poszła, MOI UKOCHANI PISOWCY!

Zgłoś do moderatora
Teraz dwa lata czekania...
W kolejnym etapie - jak trzeba będzie poznam osobiście wszystkich członków Komisji Europejskiej od bankowości i finansów i dam im dowody, że przejęcie było bezprawne i na zamówienie polityczne!
Nie liczę specjalnie na NSA ale wiem, że nie jestem sam - są inni poszkodowani, klikadziesiąt tysięcy Polaków z których większość pogodziła się z niesprawiedliwością i bezprawiem niestety - zresztą powiedzmy sobie szczerze jeśli ktoś stracił poniżej 10 tys. trzeba się dobrze zastanowić nad dodatkowymi kosztami skargi do NSA i ew. kolejnych etapów.
Głęboko wierzę, że temat kradzieży bardzo dobrego banku - nam Właścicielom - doprowadzimy do zwycięskiego końca!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.