okazało się że wszystko pod co kurs róśł jest nieprawdą:
1. nie ma premiery zapowiedzianych 8 gier wlasnych,
2. nie ma wielomilionowych dotacji,-
3. nie ma umowy z blizzardem,
4. nie ma umowy z dwoma innymi "globalbymi partnerami",
5. w gruncie rzeczy to nie ma zadnych dowodow na to, że spółka kogoś zatrudnia albo żeby mieli jakąkolwiek gre na etapie zaawansowania która pozwala na pokazanie jakiegoś gameplay?
Największa zakała polskiego gamedevu