" to co i jak spółka wykonuje, na czym zarabia pieniądze zupełnie nie jest ciekawe"
problem w tym że nie zarabia, nie wydaje gier, ma zaliczki od wyżebranego jakimś cudem kontraktu z Kochem i wciska ludziom kit, że te zaliczki to przychód ze sprzedaży gier