Co ty za brednie piszesz mi też jest przykro że kupiłeś akcje po 99zł i sprzedałeś po 15 ale mogłeś poczekać giełda jest dla cierpliwych wiadomo że można sie pomylić i stop loss to dobre rozwiązanie skoro nie masz juz akcji to dlaczego płaczesz na forum zamiast zająć sie czymś pożytecznym?????? jak umiesz czytać analizę finansową to podsyłam link https://www.biznesradar.pl/raporty-finansowe-rachunek-zyskow-i-strat/SIM. Ta firma ma przed soba duże perspektywy zobaczysz obserwuj z boku .
Ale moge ci coś poradzić teraz jest dużo większe silne odbicie niż spadek 80/20% sam pomyśl.