Kochani,
Chciałbym serdecznie podziękować tutejszym forumowiczom i tym którzy kierują się tutejszymi nastrojami oferując tanie akcje. Od dawna czekałem na grudzień spodziewając się w tym miesiącu większego przypływu wolnej gotówki, ale w najśmielszych snach nie spodziewałem się, iż przyjdzie mi powiększać posiadany pakiet akcji w tak promocyjnych cenach. Jestem pod ogromnym wrażeniem - sześć ostatnich sesji to zakupy-marzenie :) Strumyczek już pomału wysycha, bo mój dobry sezon się kończy i nie wiem czy jeszcze jesteście w stanie zmotywować mnie do zakupów, ale próbujcie :) Każdą cenę potraktuję z odpowiednią jej atencją i być może odłożę na razie inne planowane wydatki :)
Rada dla Mike'a, i innych poważnych inwestorów. Nie dyskutujcie z trollami, korzystajcie z promocji :)