Jak rozumiem, te czerwone łapki pod moim postem to trolliki, którym psuję całą robotę - oni się naujadają, a ja zyskam skupując akcje. I chcieliby, żeby spadło bardziej i jakoś nie wychodzi :) No bo chyba nie stawialiby mi łapek ci, co chcą teraz sprzedać - skupując akcje umożliwiam im sprzedaż na ciut wyższych poziomach.
Zatem jeszcze raz pozdrowienia dla tych, którzy ciężko pracują abym kupił taniej. Zgłaszajcie się tu w tym wątku i stawiajcie czerwone łapki :)