Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,00 zł , zmiana od tamtej pory: -10,00%

Samoloty pełne

Zgłoś do moderatora
ENT lata na full . Wczoraj w Hurgadzie 6 samolotów pełnych ludzi w obie strony . Nikt tak sobie nie poradził jak Enter z pandemia . Wydaje się ze wiodącym przewoźnikiem w Polsce .
Jest masa rejsow i zapotrzebowanie duże . Ludzie sie testują i latają .
Dobrze ze nie zamkneli granic !
  • Samoloty pełne Autor: ~Maro19
  • Re: Samoloty pełne Autor: ~Sss

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ENTER -2,63% 33,30 2021-10-25 13:56:57