Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,60 zł , zmiana od tamtej pory: -13,99%

Re: Samoloty pełne

Zgłoś do moderatora
Dokładnie tak jest jak napisał poprzednik, kto lata widzi to, a ci co siedzą wlepieni w monitory to powinni polecieć gdzieś do ciepłych krajów i tam też można popatrzeć i ruchy porobić na bananowej. Osobiście tak robię, a testy są bo na tym zarabiają kolosalną kasę i dobrze, że niektóre biura płacą za testy ale nigdzie nie przebiją polaczków w okradaniu ( opłaty za testy najdroższe na świecie są w polandi )
  • Samoloty pełne Autor: ~Maro19
  • Re: Samoloty pełne Autor: ~Sss

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 0,00% 33,20 2021-10-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.