Polecam zdjęcie (może ma jakąś wartość ze względu na Rekomendacje kuratora zabytków Pomniki Budownictwa Polski z lat PRL)
na pewno szybko się sprzeda. Ostatni kupiec musiał nieoczekiwanie opuścić Polskę. Ale Spółka już negocjuje z następnym, wkrótce pozyska pieniądze na rozwój i dywidendę. Mamy nadzieję, że kupiec pomyli nieruchomości.
Może lokalizacja jednak pomoże przecież to nie przedmieścia.