Ogolnodostepne ifna wskazuje ze 30groszy na akcje beda rzadac OFE nie placa podatku wiec do tej pory gdyby taka wysokosc zysku zostala do podzialu okreslona beda miec 57groszy na akcje po dwoch latach!
kupowaly powyzej 4zl znaczaco nawet po 5zl,wiec cena w wezwnaiu miedy 4-5,5 winna ich satysfakcjonowac!
Drobiazgowa analiza reszte wskaze czas cieprliwosc i pewnosc danych jakie sie posiada oraz analiz.
swego czasu byla mocna walka o protektora jak mawial Santyan : "kto nei pamieta przeszlosci ten jest zdany na jej powtorznie"! To byloby bardzo ciekawe i wskazane!