Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,99 zł , zmiana od tamtej pory: -31,03%

Rekomendacja: Pfleiderer Group SA

Zgłoś do moderatora
Wyniki pierwszych trzech kwartałów 2017 roku pokazują poprawę w ujęciu rocznym, jednak mniejszą niż zakładaliśmy z uwagi na rosnące ceny surowców. Oczekujemy, że presja ta będzie systematycznie malała, a w kolejnych latach widoczne będą pozytywne efekty nowych inwestycji. Konkurencja rynkowa istotnie wzrośnie dopiero w 2019 roku, kiedy Egger uruchomi nową fabrykę płyty w Biskupcu. W wyniku aktualizacji naszych prognoz obniżamy cenę docelową z 53,01 zł do 46,0 zł i widząc 17% potencjału wzrostowego podtrzymujemy rekomendację AKUMULUJ.  Wyniki 1-3Q17 lepsze r/r, ale poniżej oczekiwań.......... http://marketinvest.pl/gielda/komentarze-i-analizy/9-analizy-akcji/26103-rekomendacja-pfleiderer-group-sa
  • Rekomendacja: Pfleiderer Group SA Autor: ~Niebieski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PFLEIDER -0,38% 26,20 2019-09-13 11:06:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.