Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,50 zł , zmiana od tamtej pory: 40,48%

Re: Zysk PEM wzrósł w II kw. o 63 proc. rdr do 2,9 mln zł!!

Zgłoś do moderatora
Niby tak jest obecnie. Porównując wyceny PEMu, Altusa i Quercusa ten pierwszy jest tak tani jak barszcz w barze na dworcu kolejowym. Automatycznie nasuwa się pytanie dlaczego/
1. Właściciel którego rynek nie lubi ( i wycenia jak bankruta po nadmuchanej aferze z Maciejewskim)
2. Rynek nie wierzy w utworzenie funduszu luksemburskiego
3. Rynek nie wierzy w poprawę wyników
4. Rynek przeczuwa, że PEM idzie do piachu ( trochę tożsame z pkt2) + to, że MCI wkrótce przestanie być klientem PEMu a ten nie będzie miał czym zarządzać.

Moim zdaniem tylko pkt.1 ( Tomek pierwszy raz nie wyskakuje z tym funduszem przed szereg, chrzani coś o kilku kwartałach dostał zgodę na KNF zajęcie pozycji dominującej w PEM).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEMANAGER 0,00% 14,75 2020-11-30 09:28:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.