Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,85 zł , zmiana od tamtej pory: -31,80%

Re: Zysk PEM wzrósł w II kw. o 63 proc. rdr do 2,9 mln zł!!

Zgłoś do moderatora
PEM jest taniutki jak barszcz... Wycena Quercusa czy choćby Altusa to pokazuje jaki kierunek czeka akcjonariuszy PEMU.

Nie sprzedadzą ATM ? Hmmm a ja uważam inaczej i Tomek drugi raz błędu jak z Datą nie popełni. Po za tym czeka nas IPO GETT ( szkoda tylko, że w Londynie, albo u braci starszych)
No i fundusz luksemburski, jeśli się powiedzie i znajdą do niego instytucje to będzie bardzo ciekawie...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEMANAGER -1,33% 7,40 2020-03-27 13:47:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.