Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,85 zł , zmiana od tamtej pory: -18,89%

Re: Zysk PEM wzrósł w II kw. o 63 proc. rdr do 2,9 mln zł!!

Zgłoś do moderatora
Nie ma się czym jarac, tu 2yniki powinny być po kilkanaście mln co kwartał, ale do tego trzeba jakiegoś spektakularnego wyniku. Naradzie nic takiego się nie zapowiada. Owszem jest kwestia ATMu, ale najpewniej sprzedany nie zostanie w najbliższym czasie, bo MCI chce opchnac drożej. Ale nie ma tego złego, Atm generuje góry gotówki i może przy tej cenie dawać stopę dywidendy 15-20% przez parę lat, ale to wzrost aktywów zdrowszy dla grupy, ale niewiele dający akcjonariuszom tu i teraz. Przy tej stopie Atm mógłby pójść w rynek i dać jednorazowy strzał na 100-120%. Wątpię jednak by był chętny na taką cenę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEMANAGER 5,77% 8,80 2020-04-09 13:17:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.