Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  208,00 zł , zmiana od tamtej pory: -14,42%

Re: ZYSK NETTO +300% C/Z 5 TU BĘDZIE 100% ZYSKU

Zgłoś do moderatora
Ostroznie nalezy sie minimum 300pln - to na podstawie wynikow aktualnych i z dyskontem na nieznan przyszlosc (bez niego byloby okolo 400pln). Tylko ze tu przyszlosc bedzie lepsza od przeszlosci. Na dzis powinien kosztowac gdzies miedzy 300 a 400. Moze w tym tygodniu w koncu ruszy w te strone?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZPUE 1,14% 178,00 2020-08-04 14:38:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.