Zakładam, że COG w 1Q23 najlepiej zarabiał na slabach produkowanych w Ferrostalu. Asortyment dla budowlanki był produkowany w ograniczonych ilościach ze względu na inwestycje w Krakowie.
Co do ekstra zysków z branży zbrojeniowej to na razie pobożne życzenia.