Jasnowidz golas bez akcji. Ja akurat mysle ze bedzie tu grubo powyzej 10 i sam mam zamiar przeznaczyc kase z dywidendy na zakup kolejnego pakietu i ja golasem w porownaniu do ciebie nie jestem.
KPO niedlugo tez rusza, poza tym CPK i drogi ida caly czas a cognor jest dobrze pozapinany w tych tematach tez a co wazniejsze cognor jest producentem a nie sprzedawca jak bowim czy stalprofil. takze za spokojna glowa czekam na 20+, prezes to ogarnie i to juz niedlugo.