Przemo wspominał, że budowlanka to 20%-30% więc są w dużo lepszej sytuacji niż cała konkurencja. Do tego mieli wyroby gotowe na poczet postoju, którymi handlowali w I kwartale. Do tego Przemo ma 120 baniek, które w dużej części wyda na akcje. Skoro przy 11 jest dla niego tanio o czym informował to myślę że przy 9 również.