Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,69 zł , zmiana od tamtej pory: 17,39%

Re: Zatrzymania pociągów w starym systemie

Zgłoś do moderatora
Nie jest to wykluczone, ale sam fakt że osoby powiązane ze spółką kupują akcje jeszcze nic w tej chwili nie znaczy tym bardziej że przez takie osoby były kupowane dużo wyżej. Rano przed otwarciem był sprawdzany rynek zleceniem KKC nie pamiętam ile tam było ale na moment osiągnął cenę 0,70. Zobaczymy czy taki poziom dziś uzyskamy ale widać że już się wzmacnia podaż.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HERKULES -4,03% 0,81 2024-02-28 13:24:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.