Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,67 zł , zmiana od tamtej pory: 24,93%

Re: Zatrzymania pociągów w starym systemie

Zgłoś do moderatora
Jak Kwaśniewski dokupuje akcje HRS, to może znaczyć tylko tyle, że wkrótce popłynie w eter informacja odnośnie przyszłości spółki, szczególnie w kontekście przyszłych opcji biznesowych. Musi dojść do poważnych zmian w spółce i być może w samym akcjonariacie , zmiany poparte być może nowymi kontraktami. Tak czy inaczej, w moim przekonaniu, sprawy pójdą dobrą w stronę a my wkrótce dowiemy się co w trawie piszczy, tylko wtedy akcję będą już powyżej dwa złote . Oby !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HERKULES 2,68% 0,84 2024-02-29 16:45:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.